ANI REISHI COFFEE 50/50 200g

ANI REISHI COFFEE  50/50 200g

ANI REISHI COFFEE 50/50 200g

Body:26

Kód:00025
Dostupnosť:Na sklade


Cena: 15.12 €
Objednávka:


Klasické pražené kávy už máte vo veľkej miere odskúšané a chceli by ste tentokrát niečo trochu iné - možno s ešte lepšími účanikami na organizmus? Pripravili sme si pre vás mix perfektne chutiacej mletej 100% Arabici, zelenej kávy s blahodárnymi účinkami na organizmus a ako bonus sme vám do toho zamiešali BIO prášok z Reishi - ktorú vo východných kultúrach poznajú ako "všeliek".

Výhody zelenej kávy

Ako tomu je pri väčšine potravín, aj káva stráca pri tepelnej úprave(konkrétne pri pražení) množstvo telu prospešných látok. Z tých najdôležitejších môžeme vypichnúť predovšetkým antioxidanty.

 

Patria k najväčším bojovníkom proti voľným radikálom.Pôsobenie voľných radikálov môžeme pokojne prirovnať k hnednutiu ovocia. Antioxidanty sa na tieto radikály viažu a tak predchádzajú rôznym degeneratívnym ochoreniam.

 

Konkrétne kysele chlorogénovej, ktorá sa v zelenej káve nachádza taktiež, sa zase pripisujú priaznivé účinky pri bojovaní s nadváhou. Napomáha spaľovaniu tukov, zlepšovaniu hladiny cholesterolu a triglyceridov.

Skvelá chuť praženej 100% Arabici

Nie je náhoda, že o Arabicu je vo svete dlhodobo najväčší záujem. Jej lahodná chuť si získala srdcia mnohých "kávičkárov" a tí si už bez nej nevedia svoje každodenné ráno už ani predstaviť.

 

Predovšetkým kvalitná odroda a precízne spracovanie do nej vdýchnu chuť a arómu, ktorú by mala mať každá dobrá Arabica. Produkty "ANI" sa dlhodobo vyznačujú tou najvyššou kvalitou, ktorej cieľom je ponúknuť milovníkom kávy ten najlepší chuťový zážitok.

 

V tomto balíčku sme si pre vás pripravili jemne zladenú chuť čokolády a vlašských orechov.

Ako bonus BIO prášok Reishi

V Číne je Reishi považdovaná už viac ako 2 000 rokov ako zázračná huba, ktorá človeku pomôže s mnohými ťažkosťami. Spomenúť môžeme lepšiu prácu imunitného systému, úpravu krvného tlaku, zvýšenie odolnosti proti stresu. Využíva sa taktiež aj ako podporný prostriedok pri liečbe rakoviny či pri vypadávaní vlasov. A to je len niekoľko z mnohých využití.

 

My sme vám ku mixu zelenej a praženej kávy zamiešali aj výťažky z BIO Reishi pre ešte lepšie účinky na organizmus ako taký.

 

Zloženie: mletá káva(Arabica) 47%, zelená mletá káva(Arabica) 47%, Reishi prášok(Ganoderma Lucidum) 6%. Obsahuje kofeín

 

Príprava: Zaliať vriacou vodou 5-7g na 150ml.

 

Odporúčaná denná dávka sú 2-3 kávy. Neodporúčame prekračovať dennú dávku či používať ako náhradu pestrej stravy. Skladujte v suchom a tmavom mieste.

Krajina pôvodu:Brazília

 

Hmotnosť: 200g