Ani Cordyceps 32,4 g; 60 tabliet

Ani Cordyceps 32,4 g; 60 tabliet

Ani Cordyceps 32,4 g; 60 tabliet

Points:35

Code:585521
Accessibility:


Price: 17.99 €
Order:


Cordyceps sinensis, tiež známa ako Dong Cao Chong Xia v čínštine alebo Tochukaso po japonsky, je huba s liečivou silou siahajúcou až do staroveku.  

Vo svojej prirodzenej forme je cordyceps malá huba, ktorá parazituje na určitom druhu húsenice vo vysokých nadmorských výškach tibetskej náhornej plošiny. Táto huba sa dá nájsť v nadmorskej výške nad 2 000 metrov, ale našli ju už aj vo výške neuveriteľných 6 000 metrov!

Cordyceps sinensis – Zdravotné účinky

Cordyceps sinensis bola stáročia používaná v tradičnej čínskej medicíne (TCM) k omladeniu a posilneniu celkového zdravotného stavu. Moderný výskum ukázal, že cordyceps pomáha podporovať pečeň, obličky, srdce a funkcie imunitného systému. Pôsobí tiež ako antioxidant v tele, chráni pred poškodením voľnými radikálmi. Štyri hlavné liečivé zložky cordycepsu sú:

Cordycepín – Má protinádorové a protistarnúce účinky, obsahuje antioxidanty, proticukrovkové a imunitné posilňovače.

Adenozín – zlepšuje využitie kyslíka, pôsobí proti zrážaniu krvi, má vlastnosti na zlepšenie cirkulácie krvi do srdca, mozgu a pohlavných orgánov, znižuje krvný tlak, stabilizuje srdcový tep a pôsobí ako stabilizátor energie.

Cordycepic kyselina (D-manitolu) – zlepšuje imunitné funkcie a metabolizmus. Zabraňuje mozgovému krvácaniu, trombusu, infarktu myokardu a astme.

Polysacharidy – komplexné sacharidy tvoria reťazce cukrov. Známe sú stabilizovaním krvného tlaku, majú účinok na voľné radikály a stimulujú imunitný systém, majú účinok na detoxikáciu tela a redukciu buniek starnutia.

Zloženie: Každá rastlinná kapsula obsahuje 500 mg cordycepsu

Dávkovanie a navrhované použitie: 500 mg kapsuly, 1 kapsula pred jedlom s teplou vodou, 2krát denne

Dostupnosť: skladom

Výrobca: Health&Prosperity Slovakia s.r.o., Obchodná 2, Michalovce 071 01