ANI Čaj Misai Kucing 20 sáčkov

ANI Čaj Misai Kucing 20 sáčkov

ANI Čaj Misai Kucing 20 sáčkov

Body:26

Kód:123014
Dostupnosť:Nedostupné


Cena: 18.30 €


ANI Misai Kucing Čaj / Ortosiphon Stamineus - Trubkovec tyčinkovitý /
Misai Kucing /Ortosiphon Stamineus - Trubkovec tyčinkovitý/ sa tradične používa už stáročia ako liečivá rastlina v krajinách Juhovýchodnej Ázie, ako sú Malajzia a Indonézia,  na liečenie ochorení močového mechúra a obličiek.


Je tiež známa ako Java čaj v Európe a v Spojených štátoch, kde bola prvýkrát uvedená na začiatku 20. storočia a odvtedy je obľúbeným bylinkovým čajom. Výskumy o jej účinkoch uskutočnené v Spojených štátoch, Ázii a Európe, zistili mnoho účinných zložiek prítomných v Misai Kucing. Potvrdzujú, že má protiplesňové, protizápalové a antibakteriálne  vlastnosti.


Tradične sa  táto rastlina používa na zvládanie a liečenie cukrovky, znižovanie krvného tlaku, liečenie artritídy, reumatizmu, lámky, artériosklerózy, obličkových kameňov, znižovanie cholesterolu a v mnohých  iných  ochoreniach. V Malajzii sa listy bežne používajú ako diuretikum a na ošetrenie kataru obličiek. Vývar pripravený z Misai Kucing sa používa na zabránenie tvorby kameňov v žlčníku.

 
ANI Misai Kucing bylinný čaj sa vyrába zo  stopercentne čerstvých organických Misai Kucing čajových lístkov a kvetov, a je balený v súlade s prísnymi štandardami  a smernicami Kvalitnej výrobnej praxe /GMP/.

 

ANI Misai Kucing bylinný čaj neobsahuje kofeín, umelé farbivá, ani konzervačné prísady. Náš čaj môže užívať každý člen rodiny denne bez ohľadu na vek, nie sú zaznamenané žiadne vedľajšie účinky.

Balenie: 20 sáčikov x 2g
Výživové údaje na jedno použitie /22 g/ vrecúško/

Energia: 321 kcal/100 g
Tuk: 0 %
Nasýtený Tuk: 0 %
Modifikovaný Tuk:  0 %
Cholesterol: 0 mg/kg
Sodík: 276 mg/kg
Celkové uhľohydráty: 62.8%
Výživová vláknina: 3.2%
Cukor: 0%
Bielkoviny: 20.1%


Zloženie: listy Misai Kucing 86,5 %, Reishi 13,5 %


Postup užívania
1. Položte jedno vrecúško ANI Misai Kucing bylinkového čaju  do šálky
2. Nalejte 250 ml horúcej vody do šálky
3. Zalejte na 4 alebo 5 minút a potom si vychutnajte ANI Misai Kucing bylinkový čaj